Blog uživatele Martin Šuťak

10 věcí, které jste nevěděli o reklamě na Facebooku

Facebook
Billboard na řeznictví osloví trochu jiné lidi než televizní reklama před večerníčkem. I u pépécéček záleží určité zákonitosti na tom, jaké médium zvolíte. Dnes se podíváme na specifika reklam na Facebooku.

Jak naložit s publiky v Audience Insigths?

Cílové publikum
Když chceme vědět, kdo klepe na naše dveře, použijeme kukátko. I na sociálních sítích mají stránky svá kukátka pro detailnější poznání publika. Jedním z nich je Facebook Audience Insights.

Malý slovník online marketingu: SEO, PPC, SERP a jiné termíny

Zorientujte se v džungli marketingových výrazů
Mluví svahilsky? Kdepak, lidé z marketingu mají jen svůj specifický jazyk srozumitelný všem jejich kolegům na celém světě. Jen my normální lidé to občas nedokážeme dešifrovat. Podíváme se na několik základních výrazů ze světa online marketingu.

Jak hodnotit vaši PPC agenturu

Jak hodnotit vaši PPC agenturu
Víte, kolik stojí jedno kliknutí na vaši reklamu? Inzerujete na všechna klíčová slova, která vedou ke konverzi na váš produkt nebo službu? A jsou reklamy vůbec potřebné? Co by se stalo, kdybyste přestali používat PPC? Setkáváte se s agenturními zástupci pravidelně? Položte si pár základních otázek, jež vám pomohou agenturu ohodnotit.

Jak najít a zvolit vhodná klíčová slova, která používá naše konkurence

Jak najít a zvolit vhodná klíčová slova, která používá naše konkurence
Chceme web. Chceme PPC reklamy. Ale na čem je postavit? Na klíčových slovech, radí internet. Ale na jakých?

3 základní způsoby, jak zvýšit míru prokliku (CTR) reklam

CTR
Když k dálnici umístíte billboard, uvidí ho sice spousta lidí, ale nemáte možnost měřit, jak je úspěšný (můžete maximálně počítat auta, která v jeho okolí havarují). U PPC kampaní snadno zjistíte míru prokliku. Jak ji maximalizovat?

Jak na remarketing: 6 tipů pro jeho cílení

remarketing
Cílení na publika remarketingových kampaní musí mít předem danou strukturu, strategii a pravidla. Stejně jako při střelbě do terčů nám není jedno, zda se trefíme přímo do středu či na okraj, tak na míření na tu správnou cílovou skupinu nám není jedno, zda cílíme na nejrelevantnějšího uživatele surfujícího na internetu či na uživatele, který v minulosti má se zájmem o naše produkty jen pramálo společného v jakékoliv formě.

5 klíčů k odemčení síly Google Analytics

5 klíčů k odemčení síly Google Analytics
Za vším hledejte čísla. Google Analytics umožní sledovat zdroje, které navedly uživatele na naše stránky a co na nich dělali. Jde tedy o velmi užitečný nástroj, díky kterému zjistíte, jak velký máte úspěch (nebo průšvih).

5 základních tipů, jak využít Facebook k přilákání nových zákazníků

Přiveďte zákazníky z Facebooku na web
Počet uživatelů Facebooku se blíží dvěma miliardám, jen u nás se k němu alespoň jednou měsíčně přihlásí přes 4,5 milionu lidí. To je obrovský prostor pro reklamní sdělení. Jak jeho prostřednictvím dostat)nete lidi na svůj web?

9 z 10 klíčových slov obvykle brzdí vaše kampaně aneb Klíčová zjištění z auditů

ppc audit
Blíží se konec druhé desítky let existence Aira GROUP a za tu dobu našima rukama a očima prošly již stovky účtů Adwords, Sklik a Facebook. Prováděním auditů účtů a jejich nápravě jsme pomohli nespočtu klientů a zlevnili, opravili, přizpůsobili další nespočet cest ke konverzi. Jak to většinou dopadá?

Stránky

Subscribe to RSS - Blog uživatele Martin Šuťak