Tak jde čas: Redesigny webů našich klientů od začátku do konce

Někteří naši klienti jsou s námi už opravdu hodně dlouho – o jejich weby jsme se mnohdy začali starat už v 90. letech. A protože naše práce je jejich webovou prezentaci neustále vylepšovat, můžeme vám představit pěknou sbírku redesignů. Podívejte se sami!
Redesign webu

Skříně na míru, web na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně na míru a my se jim staráme o velkou část online marketingových aktivit, správu a tvorbu webu nevyjímaje. Na web se snažíme přivádět velkou návštěvnost pomocí optimalizace pro vyhledávače a linkbuildingu, ale také z různých PR článků apod. Jenže aby tahle návštěvnost webem jen „neprotekla“, musíme neustále vymýšlet nové způsoby, jak z návštěvníků udělat zákazníky. Převážně textové stránky tak postupně nahradily moderní grafické prvky a vizuální styl a na webu také přibyly novinky jako online kalkulátor skříní, online katalog nebo propracované sekce s materiály či doplňky skříní.

Komandor - starý web

Redesign webu

Komandor - design č. 1

Redesign webu

Komandor - design č. 2

Redesign webu

Komandor - design č. 3 - nový web

Redesign webu

 

Nejčtenější IT portál Diit.cz se redesignoval třikrát

Zatímco při redesignu firemního webu jste víceméně v kontaktu pouze se samotným klientem, při změnách designu zpravodajských portálů jako je Diit.cz nebo CDR.cz se musíte na novém vzhledu shodnout s celou čtenářskou komunitou. Každý takový přerod vždy doprovázejí plamenné diskuze pod články, což je sice psychicky náročný, ale zato rychlý způsob, jak najít i ty nejmenší chybičky.

Diit.cz - starý design Diit.cz

Redesign webu

Diit.cz - design č. 1

Redesign webu

Diit.cz - design č. 2 - nový web

Redesign webu

Luxusní nábytek si žádá luxusní web: Stylishrooms

Když vyrábíte luxusní nábytek, potřebujete luxusní web. Postupně jsme ho vybudovali i pro firmu Stylishrooms, která se specializuje na kuchyně na míru. Nejprve jsme začali postupně s drobnými úpravami, které měly především zvýšit konverzní poměr webu. Nakonec jsme ale přistoupili k důkladnému redesignu, se kterým jsme z obyčejného webu udělali moderní a originální portál o nábytku na míru.

Stylishrooms - starý web

Redesign webu

Stylishrooms - design č. 1

Redesign webu

Stylishrooms - design č. 2 - nový web

Redesign webu

Přidat komentář