Vytvořili jsme jednoduchý one page web praktické lékařky

Když nechcete za web moc utrácet a potřebujete něco jednoduchého, ale zároveň pěkného, co klientům jasně řekne vše, co potřebují, máme pro vás řešení. Podívejte se na stránky, které jsme tímto způsobem před několika dny dokončili.
One page doktorský web

Podle požadavku klienta jsme vytvořili jednoduchý single site web. Jedná se malý doktorský web, který běží na redakčním systému Elvis. Zadání bylo jasné – jednoduchý responzivní low cost web, na němž si paní doktorka bude sama moci měnit ordinační dobu a dny dovolené podle aktuální potřeby.

Redakční systém Elvis je systém vyvíjený naší společností, takže klient neplatí žádnou licenci. Je vhodný pro standardní weby, které nevyžadují specifický přístup. Jeho nespornou výhodou je jednoduchá editace a časově úsporné nasazení stránek. Stoprocentně tedy splňuje požadavky klienta, který potřebuje uživatelsky přívětivý web s čistým designem, kde si bude moct sám upravovat obsah.

Potřebujete vytvořit nové webové stránky nebo upravit stávající? Vašim požadavkům vyjdeme maximálně vstříc, neváhejte nás kontaktovat!

Nechte si udělat jednoduchý a účelný web

napište nám

Komentáře

grafik

31.1.2020

Dobrá práce v jednoduchosti je síla.

grafik

31.1.2020

Hezký článek inspiruju se pro naší tvorbu grafického studia ttps://designcrew.cz

Přidat komentář