Rubriky

Outsourcing IT

Outsourcing ITEfektivní IT – to je cíl outsourcingu IT. Naši administrátoři se starají o sítě, servery, weby i celé interní systémy mnoha klientů. Díky tomu si zákazník nemusí draze zřizovat svoje IT oddělení – veškerou práci (i zodpovědnost) na sebe bereme my. V článcích z oblasti outsourcingu IT si tak přečtete tipy, jak nakládat s firemními daty a jak ve firmě efektivně pravovat IT.

Online marketing

Online MarketingBýt vidět na internetu – o to se snaží naši marketéři, SEO specialisti, linkbuildeři. Je nás tu hodně a každý umí něco jiného – proto v téhle rubrice najdete články o tom, jak dobře napsat článek, jak správně zoptimalizovat web, ale i info o novinkách v PPC nebo o dění na sociálních sítích. A samozřejmě i spousty zajímavostí ze světa marketingu!

Tvorba webu

Tvorba webuMít web, který prodává – to chce každý náš nový zákazník. A díky našemu týmu programátorů, grafiků a SEO specialistů to dokážeme zařídit. O weby našich klientů se staráme komplexně – poskytujeme zázemí v podobě kvalitních redakčních systémů, profesionální kódování webu, moderní design a pak všechno od SEO po podpůrné microsites. O tom všem píšou přímo ti, kdo tuhle práci mají na svědomí!

Vývoj aplikací

Vývoj aplikacíAplikace, která vám usnadní život – i takhle by se dala popsat většina aplikací, které jsme pro naše klienty vytvořili na míru. Naprogramovali jsme software, který hlídá odpracovaný čas ve firmě anebo systém pro objednávání zájezdů, pracovali jsme také na mnoha modulech pro weby. Úplně nejvíc informací o tom mají naši programátoři, a právě ti o tom píšou na tenhle blog!