Blog uživatele Jan Švestka

Střílíme se a hrajeme si. Léto je tady

Takhle sportujeme.
bigstock.com
Léto, tedy, čas, kdy si lámeme kosti, trháme vazy, zkrátka všemožně sportujeme, je v plném proudu. Dnes se oprostíme od PPC kampaní, serverů nebo programování a podíváme se na něco jiného. Co vlastně děláme, když vypneme počítače?

Šíleli jsme po Pokémonech, iPhone 7 a Trumpovi aneb rok 2016 ve vyhledávačích

vyhledávač Google
Bigstock.com
Kdyby proti Donaldu Trumpovi ve volbách kandidoval Pikaču, asi by ho převálcoval. Na Googlu byl loni rozhodně populárnější. A co dalšího jsme hledali v roce 2016?

Velká agresivní pop-up okna webu uškodí, vzkazuje Google

Bigstock.com
A je to tady! To, co Google avizoval už dlouho dopředu, dnes oficiálně spustil. Algoritmy mobilního vyhledávání by měly penalizovat ty weby, které zakrývají stránku velkými pop-up okny.

Velký podnikový systém pro všechno? Nejrychleji se netradičním řešením přizpůsobuje Origam

žena pracující s Origamem
Bigstock.com
Eva (52): „Pracuji ve firmě, kde během dne musím spustit více než 20 různých aplikací pro správu firemní agendy. Vypadají různě, stejné věci se v některých z nich jmenují jinak. Kdo by se v tom vyznal?“ Řešením takových potíží jsou velké podnikové platformy jako Origam.

Za 25 let převrátil dějiny. Internet slaví čtvrtstoletí

jak na Internet
bigstock.com
Rok 1991 byl zlomový – rozpadl se Sovětský svaz, přestaly se vyrábět Trabanty a vznikl Internet. Jak světová síť odstartovala a jak převrátila svět naruby?

Návštěvnost stránek se bude hýbat. Seznam nasazuje Jalapeňo 2.0

Seznam.cz spouští aktualizaci vyhledávání Jalapeňo 2.0
bigstock.com
Chodí na vaše stránky hodně nebo naopak málo lidí ze Seznam.cz? Nyní existuje šance, že se to rychle změní. Největší český vyhledávač od poloviny ledna nasazuje aktualizované vyhledávání s názvem Jalapeňo 2.0.

Komára nezabiješ, ale když máš co nabídnout, jdi do online katalogu

E-katalog na dřevě
Aira GROUP
Tištěný katalog je skvělá věc. Praštíte jím komára nebo do jeho stránek při stěhování zabalíte skleničky. Nikam se z něj ale neprokliknete. Na to potřebujete e-katalog.

Facebook bojuje s mrtvými dušemi. Jak zatočil s virtuálními zombies?

Facebook dislike
Autor: Jan Švestka
Přesně před měsícem, 13. března, došlo na sociální síti Facebook k úpravě dat. Ze statistik zmizely dlouho neaktivní profily identifikované jako účelově založené pro umělé navýšení počtu fanoušků. Jak se to modré síti povedlo?

Propadla se vašemu webu návštěvnost? Google Penguin 3.0 řádil

Jak se projevil Google Penguin 3.0
Googlovský tučňák opět připlaval ze slunné Kalifornie i do našich studených krajin. A přinesl si bič, který trestá zkratky v SEO. Jaký měla dopad třetí edice Penguina?

Mínus pro Google+: Zobrazování autorů ve výsledcích vyhledávání končí

Google authorship končí
Šmoulové, fotbalisté Chelsea Londýn a Facebook patří k nejslavnějším nositelům modré barvy. Tomu třetímu odborníci ještě nedávno předpovídali stagnaci. Co se ale v táboře konkurenta Google nestalo…

Stránky

Subscribe to RSS - Blog uživatele Jan Švestka