Blog uživatele Viola Kratochvílová

A/B testování pro začátečníky. K čemu je dobré a jak s ním nahradit redesign

AB testování
Než začnete překopávat celý web a řešit obrovský redesign, zkuste se nejdřív zamyslet nad tím, co váš web doopravdy potřebuje. Je to skutečně grafická změna anebo jen chcete více konverzí, tedy zákazníků? Možná, že na lepší výsledky nepotřebujete nutně z gruntu nový web, ale jen trochu tvrdých dat z A/B testování. O co jde?

Máte responzivní web? Google označil stránky vhodné pro mobil ve výsledcích vyhledávání

responzivní web optimalizovaný pro mobily
Přistupovat na internet přes mobil už dávno není výstředností mladé generace. Jenže pokud nemáte neomezený datový tarif, musíte si vybírat stránky optimalizované pro mobily, jinak byste mohli s načtením jednoho webu přijít o celý měsíční rozpočet. Google jde uživatelům naproti a ve výsledcích vyhledávání označil zoptimalizované weby. Jak se s tím poperou weby, které responzivní nejsou?

10 nejlepších parallax webů: Frčí interaktivní, dlouhý design!

10 nejlepších parallax webů, které budete chtít taky!
Nehodí se vždycky a často se používá jen „pro formu“. Ale když se to umí, je parallaxní design fakt sexy! Podívejte se na náš výběr deseti nejlepších webů, které parallax využívají bravurně. Perfektně zvolený příběh, krásná grafika a propracovaná technologie… Kochejte se!

Jak se dělá web? Podívejte se, jak vzniká wireframe!

Jestli vám grafik na vaši poptávku po webu odpoví třemi různými designy, je pravděpodobně hodně zoufalý. Možná jste to po něm dokonce chtěli. Tenhle článek by vám měl napovědět, že lepším začátkem nového webu by měla být analýza a tvorba wireframu. Pro váš web se totiž pravděpodobně hodí pouze jedno uspořádání, a to takové, které bude vycházet z cílů celého projektu.

Bla, bla, bla, jsem líná a znuděná. I o tom byl náš workshop o copywritingu!

Internet a cestovní ruch Aira Group
„Když se teď hned nepodíváte na tohle video, umře koťátko.“ „Že obsah je král řekl Bill Gates a to je miliardář, takže na tom asi něco bude.“ „Bla, bla, bla, jsem líná a znuděná. Jako většina lidí na internetu.“ Tyhle a mnoho dalších, ještě užitečnějších rad jste mohli slyšet na našem workshopu o copywritingu. Na konferenci ’Internet a cestovní ruch‘ jsme několik desítek zájemců vyškolili v psaní PR článků. Co oni už vědí a vy ještě ne?

Evoluce soukromí na Facebooku: Dřív vás znali přátelé, dnes celý internet

Soukromí na Facebooku
Na hodinách matematiky se pravidelně opakovala situace, kdy žák na stupínku nevěděl, jak dál pohnout s příkladem na tabuli. Profesor vždy řekl jen: „Odstup si a uvidíš.“ Žák udělal dva kroky od tabule, pohlédl na příklad a náhle dosáhl prozření. Při pobytu na Facebooku je potřeba také čas od času „odstoupit“. Uvidíte pak věci, o kterých jste neměli ani tušení.

Tak jde čas: Redesigny webů našich klientů od začátku do konce

Redesign webu
Někteří naši klienti jsou s námi už opravdu hodně dlouho – o jejich weby jsme se mnohdy začali starat už v 90. letech. A protože naše práce je jejich webovou prezentaci neustále vylepšovat, můžeme vám představit pěknou sbírku redesignů. Podívejte se sami!

Jak změřit úspěch webu? Zjistěte to pomocí základních metrik v Google Analytics

měření webu v google analytics
Neumíte s tím. Nerozumíte tomu. Je vám úplně jedno, jak to funguje. Prostě jenom chcete vědět, jak se daří vašemu webu. Řekli vám: „Google Analytics, to umí úplně všechno.“ Je vám úplně jedno, že to umí úplně všechno! Přečtěte si, na jaké základní metriky se můžete podívat hned teď, aniž byste absolvovali dvoudenní kurz Google Analytics a měsíční meditační kůru v Šáhrášvizdá.

Nejlepší virály roku 2013

Nejlepší virální videa 2013
Když už váš třináctý kamarád na Facebooku sdílí to samé video, je čas se na něj podívat. Připravili jsme pro vás výběr těch nejlepších virálů roku 2013. Najdete tady nejlepší reklamy, ale i videa, která se stala virálním hitem prostě jen tak. Podívejte se na nejlepší virální videa 2013!

5 Online nástrojů, které vám usnadní práci. I život!

5 online nástrojů, které vám usnadní práci
Jak vytvořit úspěšnou aplikaci nebo online službu? Vybavte si situaci, která vás neskutečně štve nebo užírá, ale neumíte jí nijak zabránit. Přesně tohle je motivace pro vymyšlení aplikace, která bude trhat rekordy! Bude totiž užitečná! Vybrali jsme pro vás 5 online nástrojů nebo aplikací, které vám neuvěřitelně zjednoduší práci, ulehčí život a ušetří nervy.

Stránky

Subscribe to RSS - Blog uživatele Viola Kratochvílová