5 zahraničních blogů, které český digitální markeťák prostě žere

Žádná občanka, žádný pas, na internetu můžete svobodně cestovat a poučit se od zahraničních kapacit. Vybral jsem pro vás 5 anglicky psaných blogů, které mají velmi dobrou reputaci, píší neootřele a mohou inspirovat odborníky i laiky ve světě online marketingu.
5 zahraničních blogů, které český digitální markeťák prostě žere!

MOZ

mozblog.jpg

MOZ blog

Blog společnosti Moz z města, kde začínala kapela Nirvana i řetězec Starbucks (Seattle) je úžasným inspirativním zdrojem pro začátečníky, ale i SEO experty. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou tzv. Whiteboard Friday, kdy každý pátek Rand Fishkin, zakladatel společnosti Moz, vypustí ven video s hodně zajímavým obsahem.

SearchEngineLand

searchengineland.jpg

SearchEngineLand
 

Zřejmě nejznámější informační portál předávající plně vyčerpávajíc zprávy ze světa digitálního marketingu. Výhodou webu je denní pravidelnost a čerstvost zpráv. Po určitém čase sice máte u jistých témat dojem déjà vu, ale i tak se jedná o velmi dobrý zdroj informací pro naši práci.  

SEMrush

semrush.jpg

 

Společnost SEMrush na svém blogu sdílí své originální postřehy ze světa SEO a PPC a ukazuje nové způsoby a taktiky práce. Pokud začnete blog podrobněji studovat, zjistíte, že autoři poskytují velice podrobné informace a vůbec nemají strach z toho, že by někdo sám využil jejich unikátní know-how. Tleskáme.

KiSSmetrics

 

kissmetrics.jpg

KISSmetrics

 

Na tomto blogu se nejčastěji píše o datech a metrikách. Povinnost odběru pro každého analytika, který měří a vyhodnocuje rád opravdu na úrovni. Předností blogu je jeho důkladnost a řádně propracovaná hloubka obsahu. Ocení především zkušení harcovníci SEO světa.

Distilled

 

distilled.jpg

Distilled

Distilled je on-line marketingová agentura, která sází hodně na to, že píše na blogu o jejích osobitých zkušenostech s jednotlivými složkami a kanály online marketingu. Najdete zde podnětné články jak na téma SEO, klientského poradenství, ale i rady ohledně tvůrčího psaní.

Přidat komentář