Blog uživatele Olga Kolková

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023
Na světě existuje více než 700 programovacích jazyků. Ne všechny se však používají stejnou měrou. V tomto článku si představíme ty nejžádanější programovací jazyky pro rok 2023.

Vývoj a rozvoj Java aplikací

Vývoj a rozvoj Java aplikací
V oblasti vývoje aplikací se lze setkat s celou řadou programovacích jazyků, z nichž každý má své použití. V následujících řádcích se zaměříme na objektově orientovaný programovací jazyk Java.

Google Analytics 4: Nová éra webové analýzy a sledování návštěvnosti

Google Analytics 4
Google Analytics už zná zřejmě každý, kdo pracuje v online marketingu a potřebuje sledovat výkon webových stránek a aplikací. Starší verzi Universal Analytics brzy definitivně sesadí z trůnu nejnovější verze Google Analytics 4. Zjistěte, jak začít používat GA4 už dnes.

CHATGPT A SEO: JAK HO EFEKTIVNĚ VYUŽÍT?

ChatGPT a jeho využití v SEO
Ač byl ChatGPT spuštěn teprve v listopadu roku 2022, těší se nesmírné oblibě. A to jak ze strany běžných uživatelů, tak ze strany specialistů pracujících s webovým obsahem. V následujících řádcích si povíme, proč tomu tak je a jaké využití má tento populární nástroj v SEO. Tak čtěte dále!

TRENDY V PROGRAMOVÁNÍ MOBILNÍCH APLIKACÍ 2023

Trendy v programování mobilních aplikací 2023
Trh s mobilními aplikacemi se rozšiřuje rychlým tempem a rostoucí trend bude přetrvávat i nadále. Jaké příležitosti budou pro vývojáře k dispozici v roce 2023?
Subscribe to RSS - Blog uživatele Olga Kolková