Blog uživatele Veronika Marčíková

Slider na webu: Ano, nebo ne?

Slider
Uvažujete nad použitím slideru na svém webu? V tomto článku se zamyslíme nad problematikou jeho využití.

10 pravidel webové typografie, které by měl každý znát

Pravidla webové typografie
95% obsahu webové stránky tvoří text. Jak jej zatraktivnit na maximum, aby byl obsah co nejvíce uživatelsky přívětivý? Dejte na těchto deset pravidel.

Psychologie barev: Klíč k úspěšnému marketingu

Psychologie barev
Barevnost hraje v marketingu důležitější roli, než se zdá. Správně nastavené barevné řešení výrazně ovlivňuje úspěšnost značky, webové stránky či prodejnost produktů.

UX Analýza webu aneb Jak na uživatelsky přívětivý web

UX analýza webu
Chcete-li, aby byl váš web úspěšný, neopomíjejte uživatelskou přívětivost webu. Jen tak se bude návštěvník na stránkách dobře orientovat, nalezne potřebné informace a bude se rád vracet.

Uniformita: Nový trend webdesignu?

Uniformita webu
Také jste si všimli, že většina dnešních webových stránek vypadá podobně? V současnosti jde o naprosto běžný jev. Co to způsobilo a jak se této tendenci vyvarovat? To vše se dozvíte v tomto článku. 

Home office: 5 tipů, jak na to!

Dan Nekonečný
Pokud jsi byl donedávna zvyklý odsedět si svých osm hodin v kanceláři, přinášíme návod, jak home office zvládnout. Efektivně a bez nutkání se po pár dnech zapíchnout kuchyňským nožem nebo podat výpověď a dát se na šití roušek.

Pod pokličkou grafického designu: Kde hledat na internetu inspiraci ke tvorbě?

Sopka s grafickými prvky
Nově podněty občas potřebuje každý. Pro kreativní odvětví to však platí dvojnásob. Pojďme tedy nakouknout na ty nejlepší portály, kde čerpat inspiraci ke tvorbě.

Trendy webdesignu pro rok 2020: Minimalismus? Ano!

Trendy webdesignu pro rok 2020: Minimalismus? Ano!
V posledních letech heslo „V jednoduchosti je síla“ nastartovalo éru minimalismu, který nás provází i v každodenním životě.

Jak vytvořit úspěšný web? Vyvarujte se těchto častých chyb

Chyby při tvorbě webu
Každý podnikatel chce ze své webové prezentace vytěžit maximum. Ve snaze o kvalitní stránky je ale snadné sáhnout vedle a nadělat tak víc škody než užitku. Jakých neřestí se při tvorbě webu rozhodně vyvarovat?

UX design umí být věda: 7 Nejčastějších chyb v řešení webů

UX chyby
Nejen hezký webdesign, ale také uživatelské řešení webu hraje důležitou roli. Mnohdy se však majitelé či tvůrci dopouštějí několika chyb. A právě na ty se zde zaměříme.

Stránky

Subscribe to RSS - Blog uživatele Veronika Marčíková