Blog uživatele Veronika Marčíková

10 pravidel webové typografie, které by měl každý znát

Pravidla webové typografie
95% obsahu webové stránky tvoří text. Jak jej zatraktivnit na maximum, aby byl obsah co nejvíce uživatelsky přívětivý? Dejte na těchto deset pravidel.

Psychologie barev: Klíč k úspěšnému marketingu

Psychologie barev
Barevnost hraje v marketingu důležitější roli, než se zdá. Správně nastavené barevné řešení výrazně ovlivňuje úspěšnost značky, webové stránky či prodejnost produktů.

UX Analýza webu aneb Jak na uživatelsky přívětivý web

UX analýza webu
Chcete-li, aby byl váš web úspěšný, neopomíjejte uživatelskou přívětivost webu. Jen tak se bude návštěvník na stránkách dobře orientovat, nalezne potřebné informace a bude se rád vracet.

Uniformita: Nový trend webdesignu?

Uniformita webu
Také jste si všimli, že většina dnešních webových stránek vypadá podobně? V současnosti jde o naprosto běžný jev. Co to způsobilo a jak se této tendenci vyvarovat? To vše se dozvíte v tomto článku. 

Home office: 5 tipů, jak na to!

Dan Nekonečný
Pokud jsi byl donedávna zvyklý odsedět si svých osm hodin v kanceláři, přinášíme návod, jak home office zvládnout. Efektivně a bez nutkání se po pár dnech zapíchnout kuchyňským nožem nebo podat výpověď a dát se na šití roušek.

Pod pokličkou grafického designu: Kde hledat na internetu inspiraci ke tvorbě?

Sopka s grafickými prvky
Nově podněty občas potřebuje každý. Pro kreativní odvětví to však platí dvojnásob. Pojďme tedy nakouknout na ty nejlepší portály, kde čerpat inspiraci ke tvorbě.

Trendy webdesignu pro rok 2020: Minimalismus? Ano!

Trendy webdesignu pro rok 2020: Minimalismus? Ano!
V posledních letech heslo „V jednoduchosti je síla“ nastartovalo éru minimalismu, který nás provází i v každodenním životě.

Udělejte z chyby přednost aneb Proč řešit stránku 404

Stránky 404
Errorům 404 se nevyhne žádný web. Využijte je tedy ke svému prospěchu! Správně zvolený design těchto stránek může zajistit vaší značce nesmrtelnost nebo přinejmenším pobavit. Jak na to?

Trendy grafického designu 2021? Totální chaos!

Trendy grafického designu 2021
Při pohledu na trendy v grafickém designu pro tento rok nepřestáváme žasnout. Nastává konec minimalismu? To vše (a mnohem víc!) se dozvíte v následujícím článku.

Responzivita: Základ moderního webu

responsivní web
Více než polovina návštěv na webu je z mobilních zařízení. Co to pro vás znamená? Responzivní web!

Stránky

Subscribe to RSS - Blog uživatele Veronika Marčíková