Blog uživatele Sandra Mikolášová

TOP 5+ nejlepších marketingových strategií pro malé firmy

Marketingové strategie pro malé firmy
Úspěch malých firem ve velké míře závisí na marketingové propagaci, neboť právě ta je tím nejlepším zdrojem, jak získat nové a zároveň si udržet stávající zákazníky.

Spustili jsme nový web na WordPressu - Rudan.cz

Rudan.cz
Pro výhradního zástupce řady výrobců podlahových krytin operujícího v zemích střední a východní Evropy, společnost Rudan, jsme spustili nový moderní a designový web na WordPressu, jenž společnosti slouží jako firemní vizitka.

Rozvoj CRM systému a vývoj mobilní aplikace pro klienta VAILLANT

VAILLANT GROUP CZECH s.r.o - CRM systém a mobilní aplikace
Vylepšení vedoucí k intuitivnější a jednodušší práci na webu, vývoj mobilní aplikace či redesign – to vše jsme dělali pro našeho klienta VAILLANT GROUP CZECH s.r.o.

Kvalitní zpětné odkazy: Jak a kde je získávat?

Kvalitní linkbuilding
Linkbuilding hraje významnou roli při hodnocení stránek vyhledávači. V našem článku vás naučíme, jak se stát opravdovými mistry zpětných odkazů!

Asabio.fr – nový cizojazyčný web k prodeji kosmetiky

Asabio.fr - prodej kosmetiky obsahující CBD
Pro našeho významného francouzského klienta jsme s použitím redakčního systému WordPress postavili moderní a funkční web, jenž slouží k prodeji kosmetiky. A jak se nám to povedlo? Čtěte dále!

Safarivafrice.cz: Za 3 roky SEO nárůst o cca 1000 %

Safarivafrice.cz | Aira BLOG
Safarivafrice.cz – microsite známé CK ESO travel, u níž jsme se na podzim roku 2017 začali intenzivněji nežli dřív věnovat problematice SEO. Výsledky jsou nevídané – nárůst o 1 000 %! Jak se nám to povedlo? Čtěte dále a dozvíte se víc!

IT konzultant: Co by měl umět a znát?

IT konzultant
Poznejte 6 aspektů, kterými by měl disponovat každý profesionální IT konzultant.

POSTAVILI JSME NOVÝ WEB ICTIMT 2021

Nový web ICtIMT | AIRA Group
Pro Fakultu strojní ČVUT jsme spustili nový web sloužící jako pozvánka i prezentace určité konference. Pokud chcete vědět víc, čtěte dále!

Nejpoužívanější redakční systémy pro webové stránky

Nejpoužívanější redakční systémy - WordPress, Joomla, Drupal
Hledáte-li pro správu obsahu svého webu flexibilní řešení, určitě se poohlédněte po některém z open-source redakčních systémů. Níže vám přinášíme přehled tří nejpoužívanějších — jedná se o redakční systémy WordPress, Joomla! a Drupal.

AdBlock: Vzrůstající fenomén digitálního století. Proč tomu tak je?

AdBlock - nástroj na blokování reklam na internetu
Reklamy na internetu — něco, bez čeho se mnozí provozovatelé webů — za účelem dosažení určité výše příjmů — již neobejdou. Co však dělat, když je reklamy už příliš a působí na uživatele více než rušivě? Vše se dozvíte v našem článku!

Stránky

Subscribe to RSS - Blog uživatele Sandra Mikolášová